Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Корисна інформація

  Громадяни - учасники процесу мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

    Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2.  Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.


  Змінено реквізити для сплати штрафів призначених постановами у справах про адміністративні правопорушення за порушення правил дорожнього руху (штрафи по ГАЇ).

    З 01 січня 2014 року діє єдиний рахунок по всій Дніпрпоетровській області для сплати таких штрафів. Розрахунковий рахунок та інші реквізити для сплати штрафу можливо знайти в розділі сйту "Реквізити"


 

ПРО ЩО СЛІД ПАМ’ЯТАТИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ У ПРИМІЩЕННІ СУДУ?

В приміщенні суду перевести мобільний телефон у режим безшумного дзвінка; під час судового засідання краще телефон вимкнути повністю, оскільки ним користуватися не можна; поводитися спокійно і стримано; ввічливо ставитися до суддів, працівників апарату суду, інших відвідувачів суду, а також Ваших опонентів; уникати надмірних емоційних проявів(гніву, голосного сміху, плачу, крику тощо)

ПАМ’ЯТАЙТЕ, в суді працюють дві категорії фахівців: судді та працівники апарату суду. Суддям забороняється зустрічатися і спілкуватися з однією із сторін чи її адвокатом за відсутністю іншої сторони чи її представника. Суддя не може коментувати факти справи, яку він розглядає. Тому не шукайте зустрічі з суддею в кабінеті чи коридорі. Допомогу в організаційних питаннях роботи суду Вам мають надати працівники апарату суду. Звертайтеся до них.

 У ЦІЛЯХ БЕЗПЕКИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: приносити до суду вибухові, інші небезпечні речовини; розпивати у приміщенні суду алкогольні напої; палити, якщо для цього не відведено спеціального місця; перебувати у стані сп’яніння.