flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Відповідно до Положення «Про територіальні управління Державної судової адміністрації», затвердженого Наказом ДСА України від 16.11.2004р. за №205/04, основними завданнями територіальних управлінь є: організаційне забезпечення діяльності місцевих судів, забезпечення належних умов діяльності кваліфікаційних комісій суддів, здійснення матеріального і соціального забезпечення суддів, забезпечення у взаємодії з органами суддівського самоврядування судами, правоохоронними органами незалежності, недоторканості і безпеки суддів, а також внесення пропозицій щодо вдосконалення організаційного забезпечення діяльності місцевих судів.
 
Під час виконання покладених на них завдань територіальні управління взаємодіють з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, відповідними кваліфікаційними комісіями суддів та органами суддівського самоврядування.
 
Територіальне управління Державної судової адміністрації є бюджетною установою та розпорядником коштів Державного бюджету України.
 
А тому при укладені договорів для забезпечення заходів матеріально-технічного, кадрового, інформаційного та організаційно-технічного характеру, спрямованих на створення умов для повного і незалежного здійснення правосуддя, стороною завжди виступає ТУ ДСА.
 
При цьому, відповідно до ч.5 ст. 51 Бюджетного кодексу України, розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та провадять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом.
 
Джерело