Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення по цивільній справі №204/78/18за позовною заявою Пожидаєва Кирила Юрійовича до Товариства з обмеженою відповідальністю «Лібро Тек» про стягнення заробітної плати

14 травня 2018, 10:08

КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

49006, м. Дніпро, проспект Пушкіна 77-б  тел. (056) 371 27 02, inbox@kg.dp.court.gov.ua

 

  № 204/78/18/9471/2018 /2/204/541/18  від 11 травня 2018 року    
Веб-портал "СУДОВА ВЛАДА УКРАЇНИ"

Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська повідомляє, що 08 травня 2018 року судом винесено заочне рішення по цивільній справі №204/78/18 2/204/541/18 за позовною заявою Пожидаєва Кирила Юрійовича до Товариства з обмеженою відповідальністю «Лібро Тек» про стягнення заробітної плати, яким у задоволенні позовної заяви відмовлено:

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.


Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі протягом тридцяти днів з дня його проголошення апеляційної скарги. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.


Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.


Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.


 
Суддя Красногвардійського районного суду
м. Дніпропетровська                                                                       Н.В. Токар